MÖBLER / Bord / Bord med klaff 15629140
nr 1562 9140
Bord med klaff
1700-/1800-tal. Längd: 50 + 18, djup: 77 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador, missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:56:46
11/9 19:51:46